Neden Vidyome

Diğer reklam ajanslarından farklı olarak, teknoloji alanında yatırımlar yapan şirketimiz vidyome.com platformu sayesinde yayıncılarına kazançlarında yüzde elliye varan farklar yaratmaktadır. Bizi tercih eden yayıncılarımıza komisyon oranlarını düşünmekten bağımsız olarak reklamlarında maksimum seviyede kazandırmayı tahahhüt etmekteyiz. Çok kolay bir şekilde bunu test ederek ortaya çıkan farkı anlık olarak rapor panellerinizde göreceksiniz.

Reklam gösterimleri, tıklamalar, CPM oranları, masaüstü ve mobil platformlardan yapılan girişler ayrı olmak üzere her videonun izlenme sayılarını platform üzerinde rapor ekranlarında yayıncılarımıza sunuyoruz. Yayıncılarımızdan hiç bir veriyi saklamıyoruz ve tüm şeffaflığıyla sunuyoruz.

Platformu ÜCRETSİZ kullanan yayıncılarımızdan belirli oranlarda komisyonlar kesilir. Burada komisyonlar yayıncıların ziyaretçi trafik performanslarına göre belirlenir. Özel tercihler ve seçenekler için bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Standart komisyon oranlarımız.

  • Video – 50 Bin Kullanıcı Üzeri % 20 – 50 Bin Kullanıcı Altı % 25
  • Display – 50 Bin Kullanıcı Üzeri % 20 – 50 Bin Kullanıcı Altı % 25
  • Native – 50 Bin Kullanıcı Üzeri % 20 – 50 Bin Kullanıcı Altı % 25

Google Adsense Video ürünü veya farklı bir video reklam hesabı olan kullanıcılar vidyome.com platformuna kayıt olarak kendi reklam hesaplarını diledikleri gibi kullanabilirler. İlk kayıtta sitelere 10 bin gösterim HEDİYE olarak tanımlamaktadır. Yayıncılar platform içerisinden diledikleri paketi satın alabilirler. Satın almalar site özelinde yapılmaktadır.

Player Vast, Vpaid, Vmap teknolojilerini desteklemektedir.

Platform içerisindeki tüm özellikler sistemi ÜCRETLİ kullanan yayıncılar içinde geçerlidir.

Vidyome.com platformundan kendi hesabıyla reklam yayını yapan kullanıcılar CDN ve Player teknolojisi sayesinde gelirlerinin ciddi oranda arttığını fark edecekler.

Paket seçenekleri için Ücretlendirme sayfamızı ziyaret ediniz. Diğer tüm özel teklif talepleri için lütfen bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin. Temsilci arkadaşlarımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır..

Sosyal medya sayfa sahiblerinin kendi markasını yaratması için yardımcı oluyoruz. Habercilik alt yapısı ve video yayın deneyimimiz ile sayfa sahiplerini yönlendirerek, ihtiyaçlarına göre ÜCRETSİZ portal veya haber sistemi kurulumu yapıyoruz. Çalışma şartları sayfaların büyüklüğüne göre değişmektedir.

300 Bin ve üzeri beğenisi veya takipçisi olan sayfalar değerlendirilecektir.

Diğer seçenekler veya projeleriniz için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Destek personeli arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.