Vidyome.com’dan Merhaba!

Vidyome.com’dan Merhaba!

Merhaba, öncelikle vidyome.com sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim. Domain brokerlar global bir marka yaratabilmek için alanları çok sınırladı. İlk makaleme TE Bilişim kurucusu sayın Asım Ekinci’nin isim babalığı yaptığı vidyome.com’un okunuşuyla başlamam daha doğru olacak, telafuzu ‘vidyomi’. Makaleye başlarken hemen başta yaptığım bu açıklamayı marka telafuzumuzun yılan hikayesine dönmemesi için iyi niyetli bir çaba olarak görmenizi rica ediyorum. Kendini zor bir isimle Türkiye’de bulmuş futbolcu gibi hissedebiliyoruz. Kayt mı Kuyt mu Köyt mü? gibisinden.

Vidyome.com hangi alanda ihtiyaçlarınızı karşılayacak?

Öncelikle kendinizi sınırlamayın, çalışmaya başlarsam nasıl çıkarım gibi düşüncelerden arınabilirsiniz. Biz size illa bizim reklam hesabımızı

kullanacaksınız gibi bir dayatmada bulunmuyoruz. O yüzden lütfen teknolojiye ve size sunduğumuz olanaklara odaklanın.

Başlayalım, temelde bir çok yayıncı bizi TE Medya yada TE Bilişim olarak tanımaktadır. Platform özelinde yeni bir ürün oluşturma adına kurduğumuz vidyome.com sadece tek taraflı reklam geliri yönetimi aracı değil. Bu platform ile yayıncılar diledikleri gibi kendi reklam ürünlerini de kullanabilirler. Klasiklerin dışında yıllarca verdiğimiz doğru ve yanlış kararların birikimini teknolojiyle harmanlanarak bir platform geliştirdik bunun tadını birlikte çıkaralım.

Tek düze reklam yönetim araçlarının dışında bu platform ile kendi ürünlerinizi de basit bir şekilde kullanabilirsiniz. Google’ın Adsense sahiplerine açmış olduğu Video ürününden oluşturduğunuz 3 farklı vast kodunu oluşturmanız yeterli.

Kanallar yada farklı reklam tipleriyle video önü, ortası ve sonunda çıkan reklamlarınızı dilediğiniz gibi yönetebilir, gelirlerini karşılaştırabilirsiniz. Ben DFP kullanıyorum diyorsanız o daha da güzel olur.

Ürün satın alıp yazılımcılarla bu işi tek sitede geliştirmek yerine bizim size sunduğumuz basit ama karlı yolu seçmenizi öneririm, gelirlerinizi yüzde 50’ye kadar arttırdığımızı göreceksiniz. Burada hizmet için bir ödeme talep ediyoruz fakat AR-GE ÜCRETSİZ!

Diğer taraftan yukarıda bahsettiğim tüm nimetleri reklam yönetimi alanında fazlasıyla karşılıyoruz. Teknoloji ve reklam konusundaki tecrübemiz ile programatik dünyanın kapılarını yayıncılarımıza sonuna kadar açıyoruz.

Özetle vidyome.com platformunun kullanımında seçim sizin, reklam hesabınız var yada yok iki türlü de birlikte çalışalım, gelirlerinizde fark yaratalım.

Şimdiden bol kazançlar.