HTML5 Video Player Özellikleri

Reklam Doluluğunuzu ve Kazançlarınızı Arttırın

Vidyome HTML5 Video Player, binlerce cihaz tarafından desteklenmektedir. Kullanıcı dostu arayüzü ve kullanım seçenekleriyle reklam doluluk oranlarınızı artacaktır. Player ziyaretçi trafiğinizin video reklamlarınıza olan ilgilisi ve etkileşimi doğrudan etkilenir.

 • Otomatik Başlat

  Otomatik yada kullanıcı etkileşimli başlatma.

 • Ses Ayarı

  Sesli yada sessiz başlatma, belirlenen ses ayarı ile başlatma.

 • Player Boyutlandırma

  Esnek yada ölçülendirilebilir player kullanımı.

 • Paylaş

  Twitter, Facebook ve Embed paylaş seçenekleri.

Tüm Cihazlara Uyumlu

HLS ve MPEG-DASH’ın tüm farklı tarayıcılarda, işletim sistemlerinde ve cihazlarda sorunsuz çalışır. Masaüstü, Mobil Web, Uygulama içi (iOS, Android), AMP, Facebook Articles ve dahası.

Full Reklam Desteği

HTML5 Player teknolojisi TO (tıklama oranı) değerinizi yüzde 10 değerinin üzerine taşır ve kazancınızı arttırır. Video ve Canlı Yayın içeriklerinde tüm video reklam ürün teknolojilerini desteklemektedir. (VAST, VPAID, Google IMA, VMAP ve diğerleri)

Özelleştirilebilir

Masaüstü ve Mobil cihazlarda otomatik başlatma, Ses ayarı, Esnek yada sabit ölçülerle boyutlandırma gibi bir çok özellik ile tüm platformlar için özelleştirebilme arayüz imkanı.

Canlı Yayın

RTMP ve M3U8 kaynak sağlayıcı linkleriniz ile tüm cihazlarda sorunsuz canlı yayın desteği sağlamaktadır. Canlı Yayın içeriğinden kazanç sağlamak isteyenler için video reklam desteği sunulmaktadır.

Boş Reklam İsteği Yönetimi

Videolarınızı her hangi bir adserver maliyetine girmeden yönetin, boş dönen Preroll, Midroll ve Postroll reklamlar için tekrar istek oluşturun.

Basit Player Entegrasyonu

Vidyome HTML5 Video Player DOM Javascript ile çalışmaktadır ve her hangi bir javascript kütüphane ile çakışmaz. Tüm videolarınızı bir kaç dakikalık kod entegrasyonu ile Vidyome HTML5 Video Player’ı ile çalıştırabilirsiniz.

Kalite Seçimi

Mobil ve Masaüstü girişler için birden fazla video source (1080p, 720p, 480p, 320p vb) ile Vidyome HTML5 Video Player’a kalite seçimi özelliği ekleyebilirsiniz.

Reklam Politikalarına Uyumlu

Vidyome HTML5 Video Player, entegre kod yapısı ile politikalara uyumluluğunu kendisi düzenler. Bu düzenlemeler Google Politika kurallarına göre yapılmaktadır.